(04595) 9-13-02
(067) 404-24-62
дата 17 / 02 / 2017
Дивитися газету онлайн (№ 563) Дивитися газету в режимі "онлайн"  Дивитися газету онлайн (№ 563)
дата 16 / 02 / 2017
СБУ затримала хабарника з управління держпраці у Київській області Чиновника головного управління держпраці у Київській області викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з прокуратурою.  СБУ затримала хабарника з управління держпраці у Київській області
дата 16 / 02 / 2017
«Ми на тебе, Колодію, маєм всю надію!» 13–19 лютого цього року за язичницьким календарем «Коло Свароже» святкуємо прадавнього українського Колодія (Масляний тиждень) — свято сонячного циклу, яке означає, що сонце переходить від зимового холоду й темряви до весняного тепла й світла. Про це свідчить сама назва свята: КОЛО-ДІЙ. Якщо пригадати, що слово коло — це стародавня назва Сонця, то неважко буде зрозуміти початкову звертальну форму, яка переросла у назву цього весняного свята: «Сонце, дій (грій)!» І воно, після цього звертання, справді починає діяти — гріти, наближаючи літо. Себто сама Природа розпочинає нове одвічне Коло свого Вічного Життя з відродження та оживлення всього живого.  «Ми на тебе, Колодію, маєм всю надію!»
дата 16 / 02 / 2017
Надія ДРАПЕЙ: «ОБ'ЄДНАТИСЯ, ЩОБ ВИЖИВАТИ!» Минулий, 2016 рік указом Президента України був оголошений роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам"яті жертв Чорнобильської катастрофи. Як на собі відчули таку ініціативу влади бориспільські чорнобильці — про це та про інші питання наша коротенька розмова з новою головою Бориспільської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Надією Іванівною Драпей.  Надія ДРАПЕЙ: «ОБ'ЄДНАТИСЯ, ЩОБ ВИЖИВАТИ!»
дата 16 / 02 / 2017
ЯКЩО КОХАТИ — ТО ЩОДНЯ! А ДО ЧОГО ТУТ ЯКИЙСЬ ВАЛЕНТИН? А й справді, хто такий цей Валентин, названий буцімто «святим» і нібито належний до християнської церкви західного обряду? І що він зробив для нашого міста з огляду на те, що йому у цьоготижневій програмі виконавчого комітету Бориспільської міської ради були присвячені аж три заходи!  ЯКЩО КОХАТИ — ТО ЩОДНЯ! А ДО ЧОГО ТУТ ЯКИЙСЬ ВАЛЕНТИН?
дата 16 / 02 / 2017
Джордано Бруно — людина і легенда Похмурим ранком 17 лютого 1600 року з воріт римської Башти Нони вивели закутого у кайдани в’язня, вдягненого в одяг єретика — жовтий саван з намальованими хрестами, чортами і язиками полум’я. Змучений за вісім років ув’язнення в катівнях інквізиції він важко ступає босими ногами по холодній бруківці, відміряючи свій останній земний шлях.  Джордано Бруно — людина і легенда